VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: burg politik

E arrestuan direkt pas bisedës me Ramiz Alinë, dëshmia e kolonelit në pension për intrigat e Sigurimit

By | January 4, 2020

Azil politik në Francë, flet kushëriri i Azem Hajdarit: Arrestimi më 8 dhjetor dhe dhuna nga Policia

By | June 4, 2018

Burgu i Spaçit, burg politik i sigurisë së lartë gjatë diktaturës komuniste në Shqipëri

By | May 21, 2018

Nevila Nika: Alida Hisku tha të vërtetën! Kam dëgjuar ulërima nga burgu

By | November 10, 2015