VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kallëzim penal

Skandali me fajde përfshin edhe Haki Shatrin

By | May 29, 2019

Albin Kurti padit Hashim Thaçin e Kadri Veselin

By | April 25, 2019

15 Mars 1998 – Azem Hajdari hedh Neritan Cekën në gjyq: je autor i atentatit në Milot

By | March 16, 2018

“Bomba te Ambasada Sovjetike”, padi në Prokurori: Të dënohen urdhëruesit dhe vrasësit e 22 intelektualëve

By | February 28, 2018

Armando Duka paditet në gjykatë, zbulohet arsyeja

By | January 16, 2018

Shqipëri, kallëzim penal ndaj 4 ushtarakëve për dezertim

By | November 17, 2017

Skandali në drejtësi – “Fshihen” 300 dosje, nuk i dorëzohen Gjykatës së Lartë

By | August 22, 2017

Tomë Gashi: Xhirimet nuk i kishte as Prokuroria, nuk dihet nga i kanë marrë mediet

By | November 11, 2016

Vdekja e shqiptarit në mjediset e policisë greke, familja bën kallëzim për vrasje

By | August 15, 2016

Donika Gërvalla kallëzim penal në prokurori kundër Isa Mustafës dhe Ismet Beqirit

By | May 23, 2016

17 vjet më parë u masakruan 86 djem të rinj në Kralan të Gjakovës

By | April 4, 2016

Ahmeti: Të tërhiqen incizimet e deputetës dhe zëvendëskryeministrti ose padi për publikuesit

By | March 30, 2016

Albin Kurti bën kallëzim penal ndaj Policisë së Kosovës

By | October 21, 2015

Gjermani: Dy gazetarë nën hetim për tradhti ndaj atdheut

By | July 31, 2015