VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Fran Dashi

SPAK: Po hetojmë 10 ish-gjyqtarë të Gjykatës së Lartë dhe Kushtetuese

By | May 8, 2020

Rikthehet në Shqipëri Izet Haxhia

By | May 9, 2018

Izet Haxhia ekstradohet sot nga Turqia, ja kur mbërrin në Tiranë

By | May 8, 2018

Avokati i Izet Haxhisë: Do rihapet dosja “Hajdari”, kërkojmë…

By | April 28, 2018

Pas vetëdorëzimit në Turqi, Izet Haxhia zgjedh avokatin që do ta mbrojë në Shqipëri

By | April 27, 2018