VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: video-skandali

(Video) Video-skandali me policin, Lleshaj shkon në Malësi të Madhe, kërkon denoncuesin dhe nuk po e gjen

By | February 12, 2019

Si do të veproje me Salianjin pas asaj që ndodhi? Ja si përgjigjet Astrit Patozi (video)

By | February 24, 2018

Shukri Xhelili ka pasur edhe afera tjera seksuale, nën hetim edhe i biri

By | May 13, 2016

Sokol Balla padit City Fm, Lapsi.al dhe Telegrafi Shpk

By | June 26, 2015