VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Fatmir Mediu

Si i shpëtoi drejtësisë italiane Gazmend Mahmutaj, u deklarua si deputet i Shqipërisë

By | February 18, 2020

Sokol Stojani: Si më shantazhoi Fatmir Mediu për Dosjen e Gërdecit

By | November 15, 2018

Basha arrin marrëveshjen me aleatët. PR me dy emra në listat e PD. Ja kush mbeti jashtë

By | May 26, 2017

Nga Ben Blushi, te Nard Ndoka e Agron Duka, ja pasuritë e krerëve të partive të vogla

By | May 13, 2017

Zamira Durda, përballë Fatmir Mediut dhe Mimi Kodhelit: Ja kë bëj fajtor!

By | March 15, 2017

Arkiv: Disa të dhëna rreth deputetit Ylli Shehu që ‘braktisi’ PR për LSI Fatmir Mediu: LSI është kthyer në një vend ku mblidhen mizat

By | September 30, 2016

KQZ: Prokuroria të hetojë Fatmir Mediun dhe Shkëlqim Selamin jashtë shtetit, në listë edhe Kapllanaj, Bushi e Bardhi

By | June 2, 2016

Për një të djathtë pa komunistë, spiunë dhe pa bashkëpunëtorë të fshehtë të neokomunistëve në pushtet – Nga BENIAMIN BAKALLI

By | February 6, 2016

Pasaporta që ka shpëtur nga prangat Fatmir Mediun (dhe një shpjegim pse po e mbyllim këtu)

By | September 24, 2015

DOSJA Fatmir Mediu: Ja si u dënua me burg nga dy gjykata në Itali, kryealeati i Berishës

By | September 21, 2015

Mediu – PD po shitet tek LSI, më mirë të shitet tek PS

By | July 13, 2015

SMS-të e gazetarit të ‘New York Times’ me Mediun gjatë hetimit të Gërdecit – Nga GUY LAWSON

By | July 9, 2015

LETËR ASTRIT PATOZIT DHE KALLAMKUSURIT – Nga DRITAN HILA

By | June 16, 2015