VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: vizat

Wieland në Kosovë: Mos premtoni asgjë për vizat

By | May 10, 2018

Vizat, integrimi dhe njohjet, ekspertize nga Suedia per Kosoven Nga Arben Vata, Stockholm

By | May 8, 2018

Holanda kërkon rikthimin e vizave për shqiptarët (dokument)

By | August 19, 2017

BE-ja nis hakmarrjen ndaj amerikanëve, iu vë viza

By | March 1, 2017

Ambasadori Donald Lu: Pse ua hoqëm vizat prokurorëve e gjyqtarëve…!

By | February 14, 2017