VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: gjykatës

Përmbyllje e pritshme e një dite teatrale në Republikën e sunduar nga hajdutët – Nga ROMEO GURAKUQI

By | September 20, 2019

Shaban Murati: Populli më guximtar në botë nuk ka prokurorë, gjykatës, politikanë, gazetarë as të rij guximtarë

By | August 17, 2017

Lindi më 18 maj 1939, u vra më 23 maj 1992 Giovanni Falcone, simbol i luftëtarit pa kompromis kundër mafies

By | May 18, 2017

Ambasadori Lu: Koha e gjykatësve dhe prokurorëve të korruptuar ka përfunduar

By | October 4, 2016

Katër pyetje të pakëndshme rreth grusht shtetit të dështuar turk – Nga Abbas Djavadi, Radio Evropa e Lirë

By | July 19, 2016

Donald Lu: Më të pasurit e blejnë drejtësinë – gjykatës, prokurorë e politikanë të korruptuar do kundërpërgjigjen

By | September 16, 2015