VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Menduh Thaçi

ALI AHMETI DHE MENDUH THAÇI PËRÇARËSIT MË TË MEDHENJ TË SKENËS POLITIKE NË MAQEDONINË VERIORE – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | April 22, 2019

Shkup, dënime me burg për Menduh Thaçin dhe ish-zyrtarë të tjerë

By | March 8, 2019

Arbana Xharra: Ali Ahmeti dhe Menduh Thaçi e mohojnë kauzën dhe vetë Nënën Terezën

By | September 6, 2016

Menduh Thaçi: Mund të përsëritet ‘Lagjja e Trimave’

By | May 29, 2016

Përse Ilir Meta e shmangu rishtas vizitën për në New York? Nga Elida BUÇPAPAJ

By | September 12, 2015