VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Zvicra

Palma e Artë e festivalit të Filmit në Kanë krijohet nga Chopard në Zvicër

By | May 15, 2018

Zvicra pret në një vizitë zyrtare presidentin e Gjermanisë Frank Walter Steinmeier – Gjermania dërgon “joshësin” e saj në Zvicër Nga Petra Krimphove, Berlin

By | April 25, 2018

Zvicra bën thirrje për de-përshkallëzim

By | April 14, 2018

NË LOZANË KRYEQYTETIN OLIMPIK E BURGDORF Reportazh nga ELIDA BUÇPAPAJ dhe SKËNDER BUÇPAPAJ

By | March 16, 2018

Pierre Hazan: Deputetë afër Presidentit dhe Kryeministrit po sabotojnë Gjykatën Speciale!

By | February 5, 2018

Zvicra “i mohon” të drejtën e qendrimit Roman Abramovich-it ?!*

By | February 5, 2018

Zvicra është vendi më liritë më të mëdha në botë

By | January 25, 2018

100 vjet nga udhëtimi katastrofal i Leninit nga Zvicra, i mbështetur nga Gjermania për në Pjetërburg

By | December 16, 2017

Hidhet shorti për Rusi 2018 – Spanja përballë Portugalisë. Argjentina e Mesit në “grup ferri”

By | December 1, 2017

Zyrih: Hidhet shorti për balotazhin e Boterorit “Rusi 2018”

By | October 17, 2017

Zvicra neutrale ndaj krizës politike në Spanjë

By | October 6, 2017

44 ambasadorët e vegjël të muzikës nga Gjakova

By | April 14, 2017

Zvicër: NZZ: “Një manovër taktike sportive” e Edi Ramës – Nga Valerie Zaslawski

By | April 2, 2017

Shqiptari nga Kosova dëbohet nga Zvicra pas 27 vitesh qendrimi

By | February 22, 2017

Shteti Helen të mos ndërmarrë asnjë masë ndëshkuese ndaj 7 të rinjve rekrutë me origjinë shqiptare – po shteti shqiptar ku është?! Nga Elida Buçpapaj

By | January 24, 2017

Zvicër: Genocidi në Armeni – Mohimi i genocidit traumatizon palët e prekura për herë të dytë, duke i bërë ato viktima përsëri

By | January 5, 2017

Letër të Hapur Edi Ramës: Z.Kryeministër Shqiponjën e Artë për Albinfo e shitët si shërbim politik Nga Elida Buçpapaj

By | November 22, 2016

Zvicra thotë se avionët e saj kryen kontroll të zakonshëm ndaj avionit rus

By | November 19, 2016

Rrahu vajzën e mitur me kabëll, dëbohet nga Zvicra nëna kosovare

By | October 31, 2016

Adriatik Kelmendi mëso nga Zvicra! Nga Elida Buçpapaj

By | October 12, 2016

Zvicra e Turqia investitorët më të mëdhenj në Kosovë

By | August 5, 2016