VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: popullsia

Zëri i Amerikës: Në Shqipëri vazhdon largimi i popullsisë (video)

By | September 16, 2019

Popullsia e BE-së arrin në 513.5 milionë

By | July 11, 2019

Parashikimi i zymtë i Kombeve të Bashkuara për Shqipërinë, ja ç’pritet (tabela)

By | March 12, 2019

Banka Botërore: Çfarë po ndodh? Shqipëria ndër vendet me zbrazjen më të madhe, varfëria në prag

By | February 21, 2018

‘Ikin 19 mijë të rinj, shtohen 11 mijë pleq në 2017’, si po plaket Shqipëria

By | February 13, 2018

Raporti: 85% e shqiptarëve jetojnë me të ardhura të ulëta

By | January 4, 2018

India do ta kalojë Kinën si vendi më i populluar në botë

By | June 22, 2017

Monitor – Shifrat e frikshme: Shqipëria e plakur dhe më e sëmura në rajon

By | February 18, 2017

Izraeli arrin në 8 milionë e gjysmë banorë

By | May 10, 2016