VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Shkëlzen Doli

Konstelacionet Shqiptare, diktatori Edi Rama dhe Liria! Nga Elida Buçpapaj

By | February 25, 2020

Konstelacionet Shqiptare, diktatori Edi Rama dhe Liria! Nga Elida Buçpapaj

By | February 24, 2020

Filarmonia e Vjenës në Carnegie Hall – Nga Mimoza Dajçi

By | February 27, 2017

Violinisti Shkëlzen Doli dha koncert në Tiranë

By | January 3, 2017

Ansambli i Shkëlzen Dolit zbarkon sonte në Tiranë, bëhuni gati për koncertin vjenez!

By | January 2, 2017

SHKËLZEN DOLI, VIOLINISTI YNË I PËRMASAVE BOTËRORE, SHKËLQEN NË FILARMONINË E VJENËS

By | January 1, 2017

(Foto nga përgatitjet) Në orën 19:30 në “Basilica Papale” në Praninë e Papa Françeskut nis koncerti me yjet shqiptare

By | September 3, 2016

Koncert për Nënë Terezën në Vatikan, Saimir Pirgu duet me Rita Orën

By | August 24, 2016

“Baresha” dhe Moxarti, një kombinim në violinën e Shkëlzen Doli Nga Valeria Dedaj

By | June 14, 2015