VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Zef Paci

Fotoreporteri i luftës rrëfen Shqipërinë e viteve 1981-’91: S’kishte makina dhe asgjë, dëgjoja vetëm kakarisjet e pulave! (video)

By | July 9, 2018