VOAL

VOAL

Tag Archive: Bujar Alimani

Filmi “Delegacioni” me skenar të Artan Minarollit dhe regji të Bujar Alimanit fitoi çmimin e madh në Festivalin e Varshavës

October 22, 2018
Send this to a friend