VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: delegacioni

Ministrja e Kulturës nuk ka uruar ende! Bujar Alimani rrëfehet pas triumfit në Varshavë: Çmimi, shpërblimi im për Tanin që s’jeton më

By | October 26, 2018

Filmi “Delegacioni” me skenar të Artan Minarollit dhe regji të Bujar Alimanit fitoi çmimin e madh në Festivalin e Varshavës

By | October 22, 2018
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
Send this to a friend