VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Hotel Tirana

Fotoreporteri i luftës rrëfen Shqipërinë e viteve 1981-’91: S’kishte makina dhe asgjë, dëgjoja vetëm kakarisjet e pulave! (video)

By | July 9, 2018

Rama dhe Meta takohen nesër, vendoset a do ketë koalicion

By | April 14, 2017

Video – Incident në Hotel Tirana, rojet bllokojnë gazetarët në dëgjesën për stadiumin

By | April 30, 2016

Sheshi Skënderbej aventurizmi i radhës – Nga FATOS LUBONJA

By | April 13, 2016