VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Drejtësi

Policia ndërhyn natën, studentët vijojnë ‘ngujimin’ tek Juridiku: U përgjakëm!

By | January 11, 2019

HOROSKOPI E SHTUNË 26 MAJ 2018

By | May 26, 2018

Komisioni Europian: Të hapen bisedimet me Shqipërinë

By | April 17, 2018

Bashkimi Rama – Basha është politikë për progres, apo është dëshpërim dhe frikë nga Reforma antikorrupsion? – Nga Spartak Ngjela

By | September 24, 2017

Rama publikon raportin me sugjerimet e qytetarëve: Ja çfarë duan shqiptarët nga qeveria e re

By | July 7, 2017

Saimir Tahiri drejt dorëheqjes

By | March 11, 2017

Statusi i Gjyqtarëve e Prokurorëve, Kushtetuesja rrëzon pjesë të Reformës në Drejtësi

By | March 11, 2017

Lirohet ‘Hakmarrja për Drejtësi’, reagon ashpër Sali Berisha

By | February 13, 2017

Miratohet ligji i 7 i Reformës në Drejtësi

By | November 4, 2016

Frymëzimet kombëtare të Albin Kurtit

By | May 11, 2016

Në Shkup nisi protesta me moton Drejtësi, Dinjitet dhe Demokraci

By | May 9, 2016

Çitaku në KS: të kërkoj drejtësi për gratë e dhunuara – ky është synimi im

By | March 1, 2016

Ambasadorët Lu e Vlahutin takojnë Ramën për Reformën në Drejtësi

By | January 13, 2016