VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: autoritetet turke

Dalin fotot – Zbulohet i dyshuari i vrasjes së gazetarit në Turqi dhe lidhja e tij me Princin Saudit

By | October 17, 2018

SHBA rithekson angazhimin për të mbrojtur Turqinë

By | May 12, 2017

Korrespondentja e Zërit të Amerikës ndalohet në Turqi

By | November 27, 2016

Turqia e paralajmëron Kosovën për sulme “terroriste” nga Organizata Gylen

By | July 30, 2016

DITË TË ZEZA PËR LIRINË E SHTYPIT NË TURQI DHE RASTI I KOSOVËS – Nga Frank Shkreli

By | July 26, 2016

Armët bërthamore amerikane në Turqi tashmë nuk janë të sigurta

By | July 20, 2016

Turqia arrestoi 103 gjeneralë e admiralë

By | July 18, 2016

Lufta hibride e Rusisë nuk ka lidhje me lirinë e shtypit – Nga SHABAN MURATI

By | April 18, 2016

Turqia: Një avion ushtarak rus shkeli hapësirën tonë ajrore

By | January 30, 2016

NATO takim urgjent pas rrëzimit të avionit luftarak rus

By | November 24, 2015