VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Bleona Qerreti

E quajti ‘aktor dështak’, reagon Hazizi: Ti je ëndrra ime

By | December 19, 2017

Foto – Bleona Qerreti në vitet ’90, ja si dukej këngëtarja

By | August 9, 2017

(Video) Bleona i drejtohet kirurgut plastik të motrave Kardashian/ Çfarë ndërhyrje do bëjë këngëtarja?

By | May 25, 2017

(Video)Bleona Qerreti tek Kastro Zizo: Janë ca që gratë i mbajnë në shtëpi dhe makinat i mbushin me ato

By | May 12, 2016

Bleona ja si e gjen më në fund princin e kaltër (fotot)

By | March 14, 2016

leona performoi dhe la vulën e saj mbrëmë në Casa Sanremo

By | February 12, 2016

Bleona refuzon sërish mjekun matjan: E kam ende zemrën plagë për Ganiun

By | December 27, 2015

Bleona premton: Krishtlindjet e ardhshme edhe unë do të kem të dashur!

By | December 25, 2015

Bleona gjen dashurinë /FOTO

By | November 18, 2015