VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: përdoruesit

Rama – kreut të Bashkisë së Kukësit: Nuk jam tërhequr

By | April 5, 2018

Reuters shkrim për protestën e djeshme në Kukës: Qytetarët ndeshen me policinë për taksën

By | April 1, 2018

Rama flet për Kukësin, sulmon median dhe opozitën: Dizinformuat! Dëmet do i paguajë buxheti

By | April 1, 2018