VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Syrja KOKALARI

Vrasja e korrespondentit të “Reuters” dhe New York Times, Nebil Çika -12 nëntor 1944/ Kur pushkatohej një gazetar!

By | November 13, 2020
blank
blank
Send this to a friend