VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: protesta e opozitës

“Asnjë hap pas!”, mesazhi i fortë i Bashës para protesës së sotme (VIDEO)

By | May 13, 2019

Zëri i Amerikës: Protesta e opozitës në Tiranë, shishe Molotov drejt Kryeministrisë

By | May 11, 2019

Zëri i Amerikës: Nis protesta e opozitës në Tiranë

By | May 11, 2019

Mediat italiane: Mobilizim i madh anti-Rama në Tiranë për zgjedhje të parakohshme. Sondazhet nxjerrin shumicë qeverisëse PD dhe aleatët

By | April 14, 2019

Tiranë, mbyllet pas 4 orë tensionesh protesta e opozitës

By | April 13, 2019

FOTOLAJM – Djali i Sokol Olldashit në protestën e opozitës

By | April 13, 2019

LIVE/Tension në protestë, policia gati ndërhyrjen me autobote uji (video)

By | March 21, 2019

21 mars – Protesta para parlamentit, Garda dhe policia në gatishmëri

By | March 20, 2019

Emigranti: Kam ardhur nga Britania për protestë. Jo diktaturës

By | March 16, 2019

Protesta çdo të enjte përballë Parlamentit, Basha: Asgjë nuk na frenon

By | February 23, 2019

LIVE/ Nis protesta e opozitës, Basha u bashkohet qytetarëve (videot)

By | February 16, 2019

Ndiq LIVE/ Direkt nga protesta e opozitës, Basha me gruan e 2 vajzat. Këndohet himni

By | May 13, 2017

Banja Llukë – Serbët kundër serbëve

By | May 13, 2016

Gazi lotsjellës, si përgjigje ndaj çmimit të tradhtisë së Isa Mustafës ndaj VLAN-it! – Nga FLORIM ZEQA

By | February 22, 2016

Fotoreportazh: Protestuesit gjuajnë me vezë e shkopinj Kryeministrinë, digjen pankartat me fytyrën e Ramës

By | December 8, 2015

Opozita e bën të ditur edhe në Gjakovë: Nuk do të tërhiqemi nga kërkesat

By | December 5, 2015

Nisma: Nuk jemi përçarë, vazhdojmë protestat

By | November 18, 2015

Prishtinë – Përundon për sot protesta e opozitës

By | November 18, 2015