VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Jeremy Corbyn

Boris Johnson shënoi fitore historike në zgjedhjet e së enjtes (video)

By | December 13, 2019

May: Britania e Madhe në zgjedhje të parakohshme më 8 qershor

By | April 18, 2017

Fillojnë dorëheqjet në radhët e opozitës britanike pas “Brexit”

By | June 26, 2016

(Foto) Premieri dhe lideri i opozitës bashkë për të nderuar kujtimin e Jo Cox-

By | June 17, 2016

Nderime për deputeten e vrarë britanike Cox

By | June 17, 2016

Britani: Lideri i opozitës zotohet për mbetje në BE

By | April 14, 2016

Marksisti i Londrës Nga William James, Reuters

By | September 28, 2015