VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Josh Earnest

Shtëpia e Bardhë: Trumpi duhet të zgjedhë mes agjencive të zbulimit dhe Rusisë

By | January 18, 2017

SHBA: Sulmi ndaj autokolonës së ndihmave është një krim lufte

By | September 24, 2016

Erdogani dhe Obama biseduan për ekstradimin e mundshëm të Fethullah Gulenit

By | July 20, 2016

SHBA: Vazhdojmë mbështetjen ndaj Turqisë, partnerit dhe aleatit të NATO-s

By | June 29, 2016

Shtëpa e Bardhë: Putini është i korruptuar

By | January 29, 2016

Edhe Shtëpia e Bardhë reagon për vdekjen e David Bowiet

By | January 12, 2016

Shtëpia e Bardhë: “Veprimet politike kundër myslimanëve nuk janë vlera amerikane”

By | December 5, 2015

Shtëpia e Bardhë e mbron Erdoganin: rusët të merren me Asadin

By | December 2, 2015

Shtëpia e Bardhë e uron Turqinë për zgjedhjet e realizuara

By | November 3, 2015

SHBA – mbi 400 milionë dollarë ndihma shtesë për refugjatët sirianë

By | September 22, 2015

Earnest: Demonstrata kundër marrëveshjes atomike – “tubim pro-luftës”

By | July 24, 2015

Shtëpia e Bardhë: Në prag të mbylljes së Guantanamo Bay

By | July 23, 2015

Vazhdojnë edhe sot bisedimet bërthamore me Iranin

By | July 14, 2015