VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: aleatët e NATO

Presidenti Trump dhe raportet me udhëheqësit botëror

By | December 29, 2019

Kosova, 20 vite pas nisjes së bombardimeve – Nga Rigels Lenja

By | March 29, 2019

Bashkëpunimi ushtarak turko-rus thellohet mes tensioneve amerikano-turke

By | March 13, 2019

SHBA dërgon luftanije në Detin e Zi për “operacione të sigurisë”

By | January 20, 2019

Kosnett thotë se Kosova duhet t’i ketë Forcat e Armatosura për mbrojtje

By | August 17, 2018

NATO në takim të paplanifikuar pas kritikave të Trumpit

By | July 12, 2018

Pompeo arrin në Bruksel për takimin e parë të NATO-s si kryediplomat i SHBA-së

By | April 27, 2018

Nga SHBA autoblinda për ushtrinë shqiptare

By | September 6, 2017

Obama kundërshton deklarimet e Trumpit për NATO-n

By | July 24, 2016