VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Preshevë

Presheva dhe Bujanoci përgatiten për pritjen e presidentit Nishani

By | March 6, 2017

Musliu: Pranojmë t’i ndërrojmë territoret me Serbinë, por pa Ujmanin e Mitrovicën

By | January 29, 2017

Lugina e Preshevës, geto e pashpallur

By | December 3, 2016

Nënshkruhet marrëveshja e koalicionit në Preshevë

By | April 27, 2016

Ragmi Mustafa do të udhëheqë edhe një mandat Preshevën

By | April 25, 2016

Shqiptarët e Luginës shkojnë të përçarë sot në zgjedhje

By | April 24, 2016

Zbulohet vendimi për ndërtimin e bazës ushtarake ruse në Preshevë: 100 milionë euro për 5 vjet

By | November 12, 2015

Shkollat shqipe në Preshevë bojkotojnë mësimin, kërkojnë tekstet

By | October 26, 2015

Radio Evropa e Lirë: Lugina e Preshevës insiston në Asociacion

By | September 11, 2015

Në kampin për pranimin e refugjatëve në Preshevë

By | August 25, 2015