VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Fatmir Hasani

Hasani: I kemi kërkuar zyrtarisht Mogherinit që Bujanoci, Presheva dhe Medvegja t’i bashkëngjiten Kosovës

By | January 8, 2019

Halimi: Po vazhdon logjika e mbrapshtë e diskriminuese e shtetit serb ndaj shqiptarëve në Serbi

By | September 17, 2017

Deputeti shqiptar në Parlamentin serb: Në bisedime të përfshihet edhe Lugina e Preshevës

By | January 25, 2017