VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Çifti Buçaj

PRESIDENTI TRUMP ARRIN NË INDI PËR NJË VIZITË 36-ORËSHE

By | February 24, 2020

Nobel në Letërsi për vitin 2018 Olga Tokarczuk, për vitin 2019 Peter Handke, një mbrojtës i Millosheviçit

By | October 10, 2019

Dy gjana sot janë në mendjen e popullit në Kosovë – Nga Muharrem Maralusha

By | October 4, 2019

Kohë e keqe për poezinë – Poezi nga BERTOLT BRECHT – Përktheu SKËNDER BUÇPAPAJ

By | August 9, 2019

Intervista – GJON BUÇAJ: “Vatrës” kohën dhe përpjekjet ia kam kushtue me dashuni, i motivuem nga idealizmi atdhetar – Intervistoi: MARJANA BULKU

By | January 3, 2017