VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Shpend Maxhuni

Do fjalë për dekoratën e Shpend Maxhunit dhe disa fjalë dhe për Hashim Thaqin Nga Muharrem Maralusha

By | November 11, 2019

Zëri i Amerikës: Jep dorëheqjen shefi i Agjencisë së Zbulimit të Kosovës

By | November 6, 2019

NË KOSOVË MUNGON SHTETI I SË DREJTËS – Është i domosdoshëm shkarkimi i Shpend Maxhunit – Nga Prof. dr. BINAK MAXHARRAJ

By | October 22, 2018

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë emërohet drejtori i ri i shërbimit inteligjent të Kosovës

By | April 20, 2018

Haradinaj: Nëse duhet, do të ftojmë FBI-në për të hetuar vrasjen e Oliver Ivanoviçit

By | January 17, 2018

Maxhuni: Sulmi ndaj Kuvendit dëshmon se ka grupe më të organizuara se policia e FSK-ja

By | August 8, 2016

Mimoza Kusari-Lila: Ja cilët donin të më vrisnin dhe sa larg më qëndruan (3 video)

By | October 2, 2015

Kosova nuk është çerdhe, por cak i terrorizmit

By | July 22, 2015