VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Hashim Thaqi

Une e keshilloj Kuvendin e Kosoves, qe ta mos aprovojë asnjë marrëveshje qe Hashim e bjen me vehte! Nga Muharrem Maralusha

By | February 26, 2020

Do fjalë për dekoratën e Shpend Maxhunit dhe disa fjalë dhe për Hashim Thaqin Nga Muharrem Maralusha

By | November 11, 2019

KRIMINELI ALEKSANDER VUÇIQ DHE “PAQËSORI” HASHIM THAÇI?! – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | June 30, 2019

KUR SERBI E MBRON KOSOVËN ME SHUMË SË PRESIDENTI THAQI!! – Nga Prof. dr. BINAK MAXHARRAJ

By | July 16, 2018

Përditshmëri të politikës shqiptare – Opinion nga Nue Oroshi

By | July 15, 2018

VIJAT E KUQE DHE VIJAT E ZEZA – Nga Prof. dr. BINAK MAXHARRAJ

By | July 7, 2018

(Fotogaleri) Analfabetët kriminelë të qeverisë të korruptuar të Kosovës e përjashtuan Vjosa Osmanin gjatë vizitës të Nënpresidentit Joe Biden

By | August 21, 2016

Quni: Thaçi s’dërgoi kurrë lule në Koshare (Video)

By | April 13, 2016

Dr.Hatim Baxhaku: Këta injorantë dhe hipokritë po duan me më përjashtu nga LDK se nuk e përkraha zgjedhjen e Thaqit si president

By | March 1, 2016

KANGË PËR HASHIM THAQIN – Kushtuar nga AGIM GASHI

By | July 23, 2015