VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Associated Press

Fotografia e vrasjes së ambasadorit rus fiton garën e Fotografisë së Shtypit në Botë

By | February 13, 2017

Historia e Lek Mirakajt treguar nga Associated Press – Mijëra vuajtën për “mëkatet” e etërve të tyre

By | December 6, 2016

IS-it po i dështon propaganda në Twitter

By | July 10, 2016

Mediat e huaja jehonë thirrjes së Berishës për të armatosur popullsinë

By | April 21, 2016

Associated Press: Kur Ibrahim Rugova ‘dërmonte’ PDK-në! (Video)

By | January 26, 2016

Kjo është banesa ku banonte Sali Berisha president në vitin 1997 (Video)

By | August 21, 2015

KTHIMI I PRESIDENTIT RUGOVA NGA EKZILI NË ITALI (video)

By | August 21, 2015

Lufta e Kosovës – Kështu Anton Çuni motivonte ushtarët e tij (video)

By | August 18, 2015

New York Times: Mosvotimi i Speciales – goditje për marrëdhëniet e Kosovës me SHBA dhe BE

By | June 27, 2015