VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: ushtria serbe

Muaji i mjaltit serbo-shqiptar – Nga Gani Mehmetaj

By | November 20, 2019

Ushtria Serbe përdori helme luftarake kundër UÇK-së në Koshare (Dokumente)

By | April 21, 2019

Rrëfimi i fotografit gjerman për krimet serbe dhe shkatërrimin e Kosovës gjatë luftës

By | April 18, 2019

GJENOCIDI SERB NË GJILAN, DARDANË DHE VITI – Nga ATDHE GECI

By | April 14, 2019

Krimet serbe – 20 vjet nga masakra e Rezallës

By | April 5, 2019

Kreu i ushtrisë serbe: Situata në Kosovë “shumë komplekse”

By | March 12, 2019

KORRIGJIMI I STATUSIT TË SERBISË… – Nga PANDELI MAJKO

By | September 30, 2018

Dhuna ndaj popullatës shqiptare të Gjilanit me rrethinë pas pushtimit serb më 1912 – Nga Enver J. Sadiku (dokumentet dhe fotot)

By | April 12, 2018

Gjysma e ushtrisë serbe vendoset në kufi me Kosovën (Fotot)

By | June 9, 2017

Muhaxhirët boshnjakë dhe të dëbuarit shqiptarë – Nga Gani MEHMETAJ

By | June 6, 2017

Ish gjenerali serb Durovic: Një ish ministër të Kosovës e kishim spiun në UÇK

By | January 17, 2017

Presidenti i Serbisë, Tomisllav Nikoliç, ka deklaruar se Serbia është e gatshme ta dërgoj ushtrinë e saj në Kosovë

By | January 15, 2017

Heroi kombëtar Adem Jashari jeton në memorien e qytetarëve të Stambollit

By | November 26, 2016

Agonia e Srebrenicës – 21 vjet pas

By | July 11, 2016