VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Matthias Rub

“Meta është në rregull”, gazetari gjerman: Skenari më i mirë, shtyrja e zgjedhjeve. Në BE po mbyllet dritarja në favor të Ramës

By | June 13, 2019

Rrëfimi i fotografit gjerman për krimet serbe dhe shkatërrimin e Kosovës gjatë luftës

By | April 18, 2019