VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: spastrimi etnik

Clark: Gligorovi më tha më 1999 se shqiptarët nuk janë si boshnjakët, nuk durojnë, do të luftojnë

By | August 13, 2019

Daçiq dalldiset në Këshill të Sigurimit, akuzon Kosovën për gjenocid ndaj serbëve

By | June 10, 2019

Rrëfimi i fotografit gjerman për krimet serbe dhe shkatërrimin e Kosovës gjatë luftës

By | April 18, 2019

Qyteti i Manastirit, si u dëbuan 38 mijë shqiptarë nga pronat e tyre

By | April 1, 2019

SI NISI SPASTRIMI ETNIK I ÇAMËRISË NËPËRMJET SHPRONËSIMEVE (6) – Nga Hajredin Isufi, historian

By | June 22, 2018

“El Pais”: Ja pse Kosova nuk ka ngjashmëri me Katalonjën

By | May 7, 2018