VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kriminel lufte

Zëri i Amerikës: “Shengeni” ballkanik, Vuçiç pritet me protesta në Tiranë

By | December 20, 2019

VIDEO – LVV protestë në Tiranë kundër Vuçiçit: Je kriminel lufte, je non grata në Shqipëri

By | December 19, 2019

Ambasadori amerikan: Turp për Serbinë, një kriminel udhëheq paradën

By | May 11, 2019

Nga ‘homoseksual’ tek ‘vrasës’, humori brutal i serbeve me Ramush Haradinajn

By | April 23, 2018

Shtypi gjerman: Haradinaj në mëshirë të Vuçiçit?

By | September 12, 2017

Media zvicerane pyet Thaçin për akuzat e Dick Martyt për krime lufte, ja si përgjigjet

By | August 14, 2017

E ardhmja rrezikon t’i ngjajë së kaluarës – Shkruan: Gordana Knezheviq, gazetare e Radios Evropa e Lirë

By | April 8, 2016

Dokumentet – 15 faktet pse Enver Hoxha është një kriminel lufte (Materiali i plotë)

By | November 29, 2015

Pse Enver Hoxha është një kriminel lufte Nga Agron Tufa dhe Çelo Hoxha *

By | November 3, 2015