VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: spekulime

Thanks to Ambassador Kyle Scott! Amerika nuk ka ndryshuar qëndrim ndaj Kosovës – Nga Elida Buçpapaj

By | February 1, 2019

Kocijançiç: Kosovës dhe Serbisë t’iu jepet hapësirë për marrëveshje

By | August 27, 2018

Mikullovci është mirë – seancën e vazhdimit e thërret në orën 15:00

By | August 3, 2017

“Vrasja e Lulzim Bashës nga rusët”- Deklarata e plotë e Ambasadës Ruse në Tiranë

By | April 14, 2017

Ja çfarë paralajmërojnë gazetat e Serbisë për shqiptarët dhe Kosovën

By | February 13, 2017

Rashiqi: Ende nuk është formuar ekipi për hartimin e statutit të Asociacionit

By | July 20, 2016