VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: zgjidhje paqësore

Skenari më fatal – humbja e territorit të Kosovës – Nga Prof.Dr. Mehdi HYSENI

By | March 2, 2019

Katalonja do të vazhdojë kërkesën për pavarësi në vitin 2019

By | December 31, 2018

Daçiç: Serbia nuk do ta njohë Kosovën me asnjë çmim

By | October 9, 2018

Scott: Duam t’u japim hapësirë Prishtinës e Beogradit për zgjidhje “krijuese”

By | September 19, 2018

Vuçiq: Nuk e njohim pavarësinë e Kosovës e as nuk kemi plane për luftë

By | September 9, 2018

Kosova dhe Serbia – stuhi debatesh për “normalizimin e marrëdhënieve”

By | August 6, 2018

Gjermania: “Nuk mund të ketë zgjidhje për Sirinë, nëse Asadi qëndron në pozitën e tij”

By | April 10, 2017

HOROSKOPI 9 MAJ 2016

By | May 9, 2016

Aforizma nga IBRAHIM RUGOVA (2.12.1944- 21.01.2006)

By | January 1, 2016