VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Maria Zakharova

Rusia konfirmoi praninë ushtarake në Venezuelë

By | March 27, 2019

Rusia: Ndryshimi i statusit të Golanit, shkelje “direkte” e vendimeve të OKB-së

By | March 22, 2019

Zëdhënësja e MPJ-së ruse Maria Zakharova: Në Reçak nuk ishin civilë por pjestarët e UÇK-së u veshën me rroba civile!

By | March 2, 2019

Zakharova: Moska mbetet pranë qëndrimit të Serbisë ndaj Kosovës

By | August 10, 2018

Daçiçi: Kundërshtimet hipokrite ndaj ndarjes së Kosovës

By | August 10, 2018

Iraku dënon me burgim të përjetshëm dhjetëra gra, i akuzon për lidhje me IS-in

By | April 30, 2018

Zakharova: KFOR-i dhe EULEX-i “miratuan në heshtje” arrestimin e Gjuriqit

By | April 4, 2018

Rusia paraqet teori të ndryshme për helmimin e ish-spiunit

By | March 18, 2018

Mes Rusisë dhe Shqipërisë është Kosova – Nga Shaban Murati

By | February 19, 2018

Apologjia ruse dhe serbe për kasapin e Bosnjës – Nga SHABAN MURATI

By | November 27, 2017

Moska akuzon CNN-in për shkelje ligjore

By | September 30, 2017

Zaharova: Krimea është një territor i Federatës Ruse

By | February 15, 2017

Takim mes përfaqësuesve të Turqisë, Rusisë dhe Iranit për negociatat në Astana

By | January 14, 2017

Vritet me atentat ambasadori i Rusisë në Turqi

By | December 19, 2016

Rusia paralajmëron SHBA-në që të mos i sulmojë trupat siriane

By | October 1, 2016

Moska: SHBA të mos zbatojë kufizime udhëtimi për diplomatët rusë

By | June 23, 2016