VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: vatra zjarri

Regjistrohen 168 vatra zjarri anembanë Shqipërisë, shumica zjarrvënie

By | August 3, 2020

Publikohet lista – Ministria e Mbrojtjes: 248 vatra zjarri në gjithë Shqipërinë

By | April 1, 2019

Haki Çako: Të gjitha vatrat e zjarrit janë ndezur nga dora e njeriut

By | March 25, 2019

Vazhdojnë zjarret në Shqipëri, ja situata në 24 orët e fundit

By | August 15, 2017

BIRN: Zjarret në verë ishin të qëllimshme, u dogjën gati 1600 hektarë pyje dhe kullota

By | August 14, 2017

Në flakë Shqipëria, 12 vatra në 24 orët e fundit. Emergjencat: Ja zonat

By | July 7, 2017