VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: detare

Përkeqësohet moti – Drejtoria detare bën apel: Siguroni mjetet në port, rrisni gatishmërinë

By | April 22, 2019

“Nuk filmojnë asgjë”, zbulohet raporti sekret për radarët në det

By | September 13, 2017

8 prill 1939 – Reagimet e shqiptarëve brenda dhe jashtë atdheut ndaj pushtuesit italian në gazetën franceze «Le Populaire» – Nga Aurenc Bebja*, Francë – 5 Mars 2017

By | March 5, 2017

Çamëria, harta e dhimbshme e Europës – Nga ISMAIL KADARE*

By | July 19, 2016