VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: vullneti politik

Lëvizja Vetëvendosje: Vuçiqi nuk është në pozitë që t’i komentojë simbolet

By | October 17, 2019

“Dekriminalizimi” në Shqipëri, Fenomeni që vazhdon të prodhojë debate (video)

By | October 13, 2019

Kompromiset, mundësi të vetme për konsensus për dialogun

By | October 30, 2018

Intervista – Blerim Blakaj: Kosova dhe Serbia – së pari normalizimin e pastaj pajtimin

By | May 20, 2018

Katalonia vazhdon procesin e pavarësimit, me gjithë kundërshtimet e Spanjës

By | November 12, 2015