VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: deputeti i PDK

Ftesë nga Gjykata Speciale kanë marrë edhe disa ushtarakë të lartë të UÇK-së

By | December 7, 2018

Deputeti i PDK: Referendum për bashkimin me Shqipërinë

By | September 29, 2016

‘Invalid i Zvicrës’, deputet i PDK-së dhe bandit i rrjetit kriminal – Nga Arbana Xharra

By | April 27, 2016

Nait Hasani konfirmon votën për Rafet Ramën

By | February 26, 2016

Harasani dhe Buzhala sherr online: Idiot dhe hajdut 27 karatësh!

By | December 15, 2015