VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Gjakova

Kumtesë për Din Mehmetin Nga Muharrem Kurti

By | November 11, 2019

3 poezi nga poeti vlonjat Albert Habazaj për 20 vjetorin e Çlirimit të Gjakovës

By | June 11, 2019

Mirush Kabashi – Rinia me kitarë në konvikt dhe aksione. Martesa me studenten e tij

By | April 18, 2018

LUM LAHUTA QË PREK TELIN! – Poezi nga Namik Selmani, Tiranë, Çamëri

By | September 5, 2017

A e ri themeluan mirditorët Gjakovën? – Nga Gani MEHMETAJ

By | May 3, 2017

44 ambasadorët e vegjël të muzikës nga Gjakova

By | April 14, 2017

Krijuesit dhe letërsia kombëtare kanë nevojë dhe kërkojnë më shumë përkrahje morale dhe materiale – Nga Sejdi BERISHA

By | September 23, 2016

Blerta Quni, sportistja luftarake që po i bën krenarë zviceranët e shqiptarët (fotot dhe videot)

By | June 29, 2016

Gjergj Gecaj, kultivuesi më i mirë i mjedrës në komunën e Gjakovës – Fotoreportazh nga Tahir Bezhani

By | June 29, 2016

UDHËTIMI DHE MADHËSHTIA SHPIRTËRORE ME POEZINË NË LIQENIN FIERZË-KOMAN – Reportazh nga SEJDI BERISHA

By | May 17, 2016