VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: masakër

3 poezi nga poeti vlonjat Albert Habazaj për 20 vjetorin e Çlirimit të Gjakovës

By | June 11, 2019

Skandali i Flora Brovinës mbledh krerët e institucioneve të drejtësisë dhe të inteligjencës

By | May 17, 2019

Masakra e Belegut, Haradinaj: Do zbardhim fatin e martirëve

By | March 29, 2019

Masakra e 4 shkurtit, historia sipas dëshmisë së nipit të Xhafer Devës para pushkatimit

By | February 4, 2019

Historia e Mhill Vocrrit, 16-vjeçarit që u vra mizorisht nga komunistët

By | February 4, 2019

Masakra në Mat – Basha: Tjetër dëshmi e përgjakshme e degradimit total të shtetit

By | October 11, 2018

Shtatë vjet burgim për dy gazetarë të Reutersit në Mianmar

By | September 3, 2018

Letra prekëse e djalit të një të vrari në masakrën e Mejes

By | April 27, 2018

Si i vrau Mehmet Shehu 67 ballistët e dekoruar nga Nishani. Ata që s’i zuri plumbi, i therri Sala

By | October 24, 2016

Serbi qëllon me armë drejt lokalit, vret 5 persona, plagos 22. Mes viktimave edhe gruaja e tij

By | July 2, 2016

Masakër në SHBA: Me një breshërimë vriten 8 vetë

By | April 22, 2016

Ishte masakër, jo vetëm sulm terrorist – Rrëfimi i vajzës që mbijetoi në Paris duke u shtirur si e vdekur /FOTO

By | November 15, 2015