VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Mirush kabashi

Mirush Kabashi: Adela Gjoka, 23 vjeçe i dha fund jetës për shkak të varfërisë ekstreme e pamundësisë për të gjetur një vend pune

By | November 17, 2019

Mirush Kabashi në shtëpinë e Pirro Manit: Si reagonte Enveri për shfaqjet e guximshme në Teatër – Nga DALIP GRECA

By | April 27, 2019

I dhanë drogë Robert Ndrenikës! – Nga Elida Buçpapaj

By | June 20, 2018

Shpërthen’ Mirush Kabashi: Është koha e maskarenjve, teatri është yni!

By | June 12, 2018

Artistët protestojnë përsëri kundër shembjes së Teatrit Kombëtar, Ndrenika thirrje Prokurorisë

By | June 11, 2018

Mirush Kabashi – Rinia me kitarë në konvikt dhe aksione. Martesa me studenten e tij

By | April 18, 2018

Mirush Kabashi feston 70-vjetorin, ambasadori i teatrit në skenat botërore

By | April 17, 2018

Kur Enveri përkulej para talentit të Robert Ndrenikës dhe Mirush Kabashit

By | April 9, 2018

Shpërthen Mirush Kabashi: Shembja e Teatrit për interes të mafies

By | March 21, 2018

Intervista – Mirush Kabashi: Bujar Lako u dënua me riedukim, si “e mblodhi” pianistja

By | January 1, 2017

Atjon Zhiti, një fillim drite i vrarë

By | August 31, 2015