VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: DRITAN MISHTO

VATRA sot është një stad më lart se dje, Nesër do të jetë më lart se sot… Nga Dritan Mishto

By | January 25, 2020

Gara e Vatrës është me të Ardhmen! Fjala e Kryetarit të Federatës Panshqiptare të Amerikës VATRA z. Dritan Mishto

By | December 15, 2019

Editorët e voal.ch kanë lidhje luajale dhe bashkëpunimi me Vatrën dhe Diellin

By | December 8, 2019

Pse unë e përkrahi Komisionin e 5 tetorit 2019 të Vatrës* Nga Dr.Gjon Buçaj, Ish Kryetar i Vatrës

By | December 7, 2019

Vatra, fushatë ndihmash për tërmetin (video)

By | December 1, 2019

Deklarate per Shtyp e Komisionit VATRA

By | November 25, 2019

VATRA MIREPRET ARTISTEN INVA MULA NE TURNEUN E SAJ “AROUND THE WORLD WITH MUSIC” Nga Rafaela PRIFTI

By | October 5, 2019

VATRA, HOMAZHE PRANË ARKIVOLIT TË KRYEPESHKOPIT NIKON

By | September 6, 2019

KRYETARI I VATRËS, TAKIM MIQËSOR ME ISH PRESIDENTIN BILL KLINTON

By | August 16, 2019

Nju Jork, konferencë për 110-vjetorin e Gazetës “Dielli”

By | April 7, 2019

Z. HARRY BAJRAKTI DHUROI $ 5,000.00(5 Mijë) PËR 110 VJETORIN E DIELLIT

By | March 27, 2019

Mishto: Ja pse Vatra e refuzoi Samitin e Diasporës

By | March 2, 2019

Urim për kryetarin e ri të Vatrës, z.Dritan Mishto! – Nga Keze Kozeta Zylo

By | June 12, 2017

Dritan Mishto u zgjodh kryetar i ri Federatës Vatra

By | June 11, 2017