VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Inva Mula

(Video) Inva Mula: Lamtumire Profesor Lazri ! Liceut artistik do t’i mungoj nje shtylle kryesore nga me te ndriturat e Artit shqiptar.”

By | July 8, 2020

Genc Tukiçi në trion e famshme me Inva Mulën & Olen Cezarin përshëndet motrën&nipin, mjekë në vijë të parë të frontit të mjekëve në New York

By | April 3, 2020

‘’M’u anuluan koncertet nëpër botë, por s’kam pse mendoj për to’’, sopranoja Inva Mula: Vajza jonë është e lumtur, nuk kishim kaluar kaq kohë bashkë si familje

By | March 22, 2020

Konstelacionet Shqiptare, diktatori Edi Rama dhe Liria! Nga Elida Buçpapaj

By | February 25, 2020

Konstelacionet Shqiptare, diktatori Edi Rama dhe Liria! Nga Elida Buçpapaj

By | February 24, 2020

Princi Albert II i Monakos fton Inva Mula, sopranon shqiptare me famë botërore, në ballon e Shën Valentinit

By | February 7, 2020

Artisti i shquar Avni Mula sot mbush 92 vjeç – Ja si e uron e bija Inva Mula!

By | January 4, 2020

Sopranoja me famë botërore Inva Mula me miqtë e saj Artistë të shquar ju ftojnë në Prishtinë në mbrëmjen e solidaritetit!

By | December 18, 2019

(Video) Maratona e bamirësisë/ Inva Mula: Kurrë më parë s’janë bashkuar më shumë artistë për një kauzë

By | December 10, 2019

Inva Mula rrëfehet në Abc News: Kisha ardhur për një natë, përjetova tmerrin

By | December 9, 2019

Inva Mula: Fillimi i një aksioni humanitar deri më 31 dhjetor

By | December 9, 2019

“Artistët e bashkuar në një zë” – Kontribuoni për të dëmtuarit nga tërmeti!

By | December 9, 2019

(Video) Më 8 dhjetor 80 Artistë të shquar me në krye sopranon e famshme Inva Mula u ngjitën në skenë ne ndihme të të demtuarve nga termeti

By | December 9, 2019

(Fotoreportazh) Mbresa nga koncerti në Boston i tre artistëve të shquar shqiptarë: Inva Mula, Olen Cesari dhe Genc Tukiçi- Nga Fuat Memelli/DIELLI

By | October 12, 2019

LULE LULE MACA MACA Nga Anila Erindi

By | October 9, 2019

VATRA MIREPRET ARTISTEN INVA MULA NE TURNEUN E SAJ “AROUND THE WORLD WITH MUSIC” Nga Rafaela PRIFTI

By | October 5, 2019

Zëri i Amerikës: Artistët Inva Mula, Genc Tukiçi e Olen Çezari para artdashësve në Toronto (video)-Organizatori dhe producenti i këtij eventi të suksesshëm ishte Ilir Lena

By | September 24, 2019

E madhja Inva Mula, mrekulli e papërsëritshme e MIK-festivalit – Nga Vepror Hasani

By | July 30, 2019

Intervista – ‘Mik festival’ në Korçë, Inva Mula tregon risitë e edicionit të 2-të (video)

By | July 14, 2019

(Video) Edicioni i dytë i MIK nën patronazhin e Inva Mulës,yllit shqiptar me famë botërore të belkantos

By | July 11, 2019

Intervista – Nga talenti i fëmijëve te rikthimi në skenë, Inva Mula rrëfen sfidat dhe vështirësitë: Ka humbur komunikimi mes njerëzve

By | July 9, 2019

Ditët shqiptare u shënuan në Slloveni, Inva Mula dhe Lule Elezi magjepsën publikun

By | November 27, 2018

Sopranoja me famë boterore Inva Mula sjell në Korçë në MIK 150 artistë – Ja programi

By | July 17, 2018

(Video) Soporanoja me famë botërore Inva Mula, Drejtorja e MIK Festival që starton në Korçë më 25 korrik tregon për eventin

By | July 6, 2018