VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Genc Tukiçi

Genc Tukiçi në trion e famshme me Inva Mulën & Olen Cezarin përshëndet motrën&nipin, mjekë në vijë të parë të frontit të mjekëve në New York

By | April 3, 2020

(Fotoreportazh) Mbresa nga koncerti në Boston i tre artistëve të shquar shqiptarë: Inva Mula, Olen Cesari dhe Genc Tukiçi- Nga Fuat Memelli/DIELLI

By | October 12, 2019

LULE LULE MACA MACA Nga Anila Erindi

By | October 9, 2019

VATRA MIREPRET ARTISTEN INVA MULA NE TURNEUN E SAJ “AROUND THE WORLD WITH MUSIC” Nga Rafaela PRIFTI

By | October 5, 2019

Zëri i Amerikës: Artistët Inva Mula, Genc Tukiçi e Olen Çezari para artdashësve në Toronto (video)-Organizatori dhe producenti i këtij eventi të suksesshëm ishte Ilir Lena

By | September 24, 2019

(Video) Edicioni i dytë i MIK nën patronazhin e Inva Mulës,yllit shqiptar me famë botërore të belkantos

By | July 11, 2019

Shprehni vullnetin tuaj me Peticion kundër pushimit nga puna të artistit të shquar David Tukiçi nga Drejtori i RTSH Thoma Gëllçi

By | February 26, 2017

Genc Tukiçi: Amatorizëm,dashakeqësi dhe injorancë pushimi nga puna i David Tukiçit nga Thoma Gëllçi

By | February 25, 2017

KOMPOZITORI GENC TUKIÇI I KUSHTON NEXHMIJE PAGARUSHËS FANTAZI PËR PIANO, VIOLINË DHE ORKESTËR

By | January 26, 2017

Sopranoja me famë botërore Inva Mula më 26 mars në Town Hall

By | March 5, 2016

Sopranoja më e famshme shqiptare Inva Mula bashkë me Genc Tukiçin koncert në Toronto të Kanadasë

By | February 11, 2016

Genc Tukiçi: U ktheva në shtëpi i tronditur

By | November 15, 2015

Në Katedralen e Prishtinës Inva Mula promovoi Hymin e Nënë Terezës

By | September 6, 2015