VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Bill Klinton

KRYETARI I VATRËS, TAKIM MIQËSOR ME ISH PRESIDENTIN BILL KLINTON

By | August 16, 2019

Më 23 mars 1999 NATO-s i jepej drita jeshile për bombardimet mbi Beogradin

By | March 23, 2017

MIRËNJOHJE BILL KLINTONIT, NJERIUT QË MORI VENDIMIN EPOKAL PËR ÇLIRIMIN E KOSOVËS – Nga SKËNDER BUÇPAPAJ

By | February 17, 2017

Vdekja e Ledi Dianës – Zbardhen bisedat mes Toni Blerit dhe Bill Klintonit

By | January 8, 2016

Papa Francesku mori çmimin “Charlemagne 2016”

By | December 23, 2015

1 Nëntor 2009 – Bill Clinton viziton Kosovën, përurohet shtatorja e tij në Prishtinë

By | November 1, 2015

11 GJËRAT QË NUK I DINI DHE DUHET T’I DINI PËR GABRIEL GARCIA MARQUEZ

By | July 23, 2015

Një shqiptar në 20 vjetorin e gjenocidit të Srebrenicës – Nga BASHKIM HOXHA

By | July 16, 2015