VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Bahri Omari

I pushkatuar nga krimineli me damkë Enver Hoxha – Nga Prof. dr. ESHREF YMERI

By | April 14, 2020

MUSTAFA MERLIKA – KRUJA: “KUJTIME VOGJLIJE E RINIJE” – KAH FATI I IM – Konkursi për në Mylkije

By | April 7, 2020

Dossier/ Si u bë i mundur botimi i “Lahuta e Malcisë” dhe fjala e prof. Aleksandër Xhuvanit në varrimin e Fishtës më 31 dhjetor 1940 (fotot e rralla të ceremonisë mortore) Nga Dashnor Kaloçi,

By | December 31, 2018

Bahri Omari, fantazma që do t’i shfaqej Enver Hoxhës ditenatë

By | June 1, 2018

SËMUNDJET MORALE NGA BAHRI OMARI*

By | July 13, 2017

Ç’është “Vatra”? – Nga Bahri OMARI*

By | January 31, 2017

Ç’është “Vatra”? – Nga BAHRI OMARI*

By | February 4, 2016

Shqipëria dhe fqinjët e saj – Nga BAHRI OMARI*

By | November 29, 2015

(Pjesa IV) Enver Hoxha: Tri kokë të ketë Bahri Omari, do t’ia pres me dorën time

By | September 21, 2015

Pjesa e dytë: “Debatet me motrën për Bahri Omarin, më lutej aman Enver”

By | September 21, 2015

Pjesa e parë: Dorëshkrimi i Enver Hoxhës për vrasjen e Bahri Omarit: e pushkatuam pa mëshirë

By | September 21, 2015

Bahri Omari – u pushkatua më 14 prill 1945

By | September 18, 2015