VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Evropian

‘As arma, as mërgimi, as vetë vdekja s’i tund nga vendi’, National Geographic: Kush janë shqiptarët

By | November 28, 2018

Nesër dhe pasnesër vazhdojnë ethet në Ligën e Kampioneve

By | November 26, 2018

UEFA Liga e Evropës, nesër ndeshjet e para të gjysmëfinales

By | April 25, 2018

Vuçiçi: Për të hyrë në BE, duhet të zgjidhim çështjen e kufirit

By | January 23, 2018

Raporti – SHBA ‘luftë’ Rusisë në Ballkan, sjell ushtrinë në Kosovë: ja kampi ku mund të vendoset

By | November 28, 2017

Për vetëm disa minuta shiten të gjitha biletat për ndeshjen Juventus – Barcelona

By | March 30, 2017

Schulzi: Të përgatitur për rezultatin, britanikët të ndjekin rrugën e vet

By | June 24, 2016